صفحه اصلی > اخبار   
پیوندهای مرتبط

سامانه جامع آموزش (سجا)
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
دانشگاه مجازی المصطفی
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
بانک جامع تبلیغ
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
اسلام‌کوئست.نت
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
نامه به جوانان غربی (letter4u)
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
سرشمار؛ سرویس نظرسنجی
جشنواره بین‌المللی تبلیغی، فرهنگی هنری طوبی آغاز به کار کرد

تعداد بازدید: 499

به نقل از مرکز خبر و اطلاع‌رسانی جامعةالمصطفی، جشنواره بین‌المللی تبلیغی، فرهنگی و هنری طوبی در رشته‌های مختلفی همچون مهارت‌های تبلیغی، مهارت‌های مدیریت فرهنگی، مهارت‌های رسانه‌ای و مهارت‌های فرهنگی و هنری آماده دریافت آثار است.
خطابه، سخنوری، منبر، تدریس و کلاسداری، فن رثاء، روضه خوانی، قرائت ادعیه، روش گفت‌وگو و مناظره، پاسخ به شبهات، امامت جمعه و جماعات و آشنایی با شیوه جذب جوانان به مسجد و معارف دینی از زیر مجموعه‌های رشته مهارت‌های تبلیغی به شمار می‌رود.
همچنین رشته مهارت‌های مدیریت فرهنگی شامل زیر مجموعه‌هایی همچون مدیریت مسجد، مدیریت مؤسسات و انجمن‌های فرهنگی، مدیریت مدارس و حوزه‌های علمیه، مدیریت رسانه‌ای، مدیریت کاروان حج و زیارت و گردشگری اسلامی، مدیریت مدارس عصری، مراکز علمی و دانشگاهی و مدیریت هیأت‌های مذهبی است.
صاحبان اثر در رشته مهارت‌های رسانه‌ای می‌توانند آثار خود را در قالب مکتوب(مطبوعات)، دیجیتال «وب سایت و وبلاگ، شبکه‌های اجتماعی، پویا نمایی، نماهنگ، دوبله و زیر نویس و تولید برنامه‌های استودیویی» و مجری‌گری و خبر نگاری به این جشنواره ارسال کنند.
شایان ذکر است، در رشته مهارت‌های فرهنگی و هنری مواردی همچون هنرهای ادبی «شعر به زبان‌های مختلف، داستان بلند و کوتاه، فیلم‌نامه، نمایش‌نامه، قطعات ادبی، گزارش نویسی(تبلیغی، سفرنامه، کشورشناسی و ایران شناسی»، خاطره نویسی و هنرهای تجسمی «خوشنویسی، طراحی و گرافیک، کاریکاتور، عکاسی و نقاشی ) مد نظر قرار گرفته است.
از این رو از همه فضلا و طلاب که در رشته‌های تعیین شده صاحب اثر هستند دعوت می‌شود در این جشنواره شرکت کرده و با حضور پررنگ خود به غنای آن بیفزایند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات جشنواره، به پایگاه اینترنتی جشنواره بین‌المللی طوبی به نشانی www.tuoba-almostafa.com مراجعه کنند./

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج