بخشی از گزارش های دریافتی از بازتاب نامه مقام معظم رهبری

 

افتخار علی شاه - پرتغال

با سلام و خسته نباشید من در حال حاضر در کشور پرتغال هستم و این نامه را به زبان پرتغالی ترجمه نموده و در سایت های مختلف منتشر کردم و در فیس بوک یک اکانت مخصوص افراد پرتغالی تشکیل داده و چندین بار آنجا منتشر کردم؛ علاوه بر این به زبان اردو و انگلیسی هم در رسانه های زیادی لینک فرستادم.

 

خلیل – بلغارستان

با تشکر زیاد از شما زحمت کشان، در این سایت جایگاه پیام رهبری به زبان بلغاری خالی است، در این راستا متن بلغاری پیام را که در بلغارستان نیز در مجامع مختلف پخش گردیده و در سایتهای اسلامی و غیره همپنین در فیسبوک رایزنی فرهنگی و دیگر پخش گردیده حضورتان ارسال می‌کنم.

 

محمدباقر رضا – هندوستان

باسلام، از ارسال ترجمه نامه مهم وتاریخی رهبر معظم انقلاب بسیار تشکر می کنم.

ما هم طبق وظیفه خودمان این نامه را در سایت خود قرار دادیم. این نامه هم در بخش اخبار تازه و هم در صفحه اول قرار داده شده است و با لینک به مجموعه اخبار پیوست داده شده است.

 

سیداکبرزداه – تاجیکستان

با درود و سلام، بنده و دوستان همان روزهای اولیه طبق روال همیشگی در مورد پیام های حضرت آقا عمل کردیم و در حد توان نامه را ترجمه و بیشتر موارد با آدرس دهی در شبکه های اجتماعی فیسبوک/ آک رو/ وایبر/ واتساب/ میل گنت/ و غیره اطلاع رسانی انجام دادیم. ترجمه تاجیکی آن را در شبکه های اجتماعی و به صورت خصوصی نیز ارسال نمودیم.

البته این اطلاع رسانی گاه مستقیم و گاه غیر مستقیم بوده است که به عنوان مثال تصاویر و یا سخنان مرتبط به عنوان سوال مطرح شده است. شما اسلام را چگونه شناختید؟ از کجا؟ از کدام منابع؟ و سخنانی مثل پیامبر ما این است / ما عقاش محمد هستیم و غیره که عموما مخاطب را به نحوی به خبر مربوطه لینک می دهد.

 

نصرالخزائی – مالزی

با سلام، بنده هم ترجمه نامه آقا به زبان مالایی را ترجمه نموده و در شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی نمودم.

 

جمال حسین – برمه (میانمار)

باسلام، ترجمه میانماری توسط این حقیر انجام شده در اختیار شما قرار می گیرد، ضمنا در بین دوستان و در شبکه های مختلف توزیع شده است.

 

محمدنظیر – پاکستان

باعرض سلام، این جانب ترجمه نامه حضرت آقا به زبان اردو را در فیس بوک قرار داده و برای بیش از سیصد دوست که اکثریت آن را جوانان تشکیل می دهند دعوت به مطالعه نمودم و انشاءالله عنقریب در مجله اردو زبان «پیام المصباح » چاپ و معرض خوانندگان قرار خواهیم داد.

 

فاطمه - عربستان

سلام علیکم، من نامه رهبری رو از واتساپ فرستادم با زیان عربی، فارسی و انگلیسی اما از فیس بوک هم با زبان فرانسوی و اسپانیولی وترکی فرستاده بودم، امید وارم که صدای رهبرمون به همه جا برسه .

 

آتانگ سلیمان - اندونزی

با عرض سلام، نامه حضرت آقا، بازتاب نامه و ترجمه مقاله دکتر فنائی اشکوری درباره موقعیت حساس پیام را به زبان اندونزیائی را ترجمه کرده و در سایتی که دارای میانگین بازدید 25 هزار مخاطب در روز می باشد قرار دادیم.

 

سید شمع محمد - هند

با سلام، ما 300 بروشور رنگی از نامه آقا به زبان اردو چاپ کرده و در ایران بین زوار و خانواده های هندی تقسیم کردیم؛ و در هندوستان از طریق ایمیل به بیش از 1000 نفر ارسال کردیم.

همچنین این بروشور از طرف حوزه علمیه آیت الله خامنه ای هند چاپ و به بیش از 500 نفر پخش شده است.

 

ادریس - پاکستان

سلام و عرض ادب، اینجانب توسط تیم و نیروی تبلیغاتی خودم تا به حال توانسته ایم به بیش از چهل و چهار هزار نفراین نامه را به شش زبان اردو، عربی، انگلیسی، بنگله،آذری و اندونزیائی در شبکه های اجتماعی فیسبوک،تویتر و گوگل پلاس ارسال کنیم؛ لازم به توضیح می باشد که این فعالیت هنوز ادامه دارد.

 

ابوذر – هلند

با سلام، ترجمه هلندی جهت اطلاع رسانی و قرار دادن در سایت به حضورتان ارسال می گردد، لازم به توضیح است ما هم در سایت ها و شبکه های اجتماعی مختلف اطلاع رسانی نمودیم.

 

فوزا – آلبانی

با سلام و آرزوی طول عمر برای رهبر عزیزم، من همان دقایق اولیه انتشار نامه اقدام به ترجمه آن به زبان آلبانیایی نموده و در صفحه فیس بوک و سایت موسسه اطلاع رسانی نمودیم.

 

کوثرعباس - پاکستان

باسلام، از زحمات فراوان وپشتکاری شما برای نشر اسلام ناب محمدی (ص) و بعد از تقدیم احترامات فائقه عرض است که نامه رهبری را بنده به این صورت چاپ کرده توزیع کردم اما چون از طرف شما امری درباره ی ارائه ی گزارش نبود بنده هم اعتنائی به این امور نداشتم الان میخواهم که این نامه را دوباره به تعداد 10،000، ده هزار تکثیر کرده توزیع کنم وهم چنین دو عدد کنفرانس برگزار کنم که در آن از پزشکان ، وکلاء و اساتید و... دعوت شده از تحلیل و اثر گذاری این نامه صحبت شود.

 

ادامه دارد ....

فیس بوک Facebook فارسی العربی English
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل دانش آموختگان جامعة المصطفی العالمیه می باشد